APIE MUS

Mūsų istorija

ART-ON – tai šeimos projektas, gimęs iš noro meno kūrinius parodyti kitu kampu.
Dažnas, paklaustas, kur galima gėrėtis paveikslais, atsakys – meno galerijoje ar namuose ant sienos. Tačiau, pasitelkus šiuolaikines spaudos technologijas, meno kūrinius galime perkelti ir ant marškinėlių, džemperių bei kitų drabužių. Atsidaryti meno galeriją savo drabužinėje šiandien galime kiekvienas.


Mūsų vizija – suteikti progą kiekvienam prisiliesti prie meno, pamilti meną ir tapti jo dalimi dėvint mūsų drabužius.

apie mus produktai

Mūsų produktai

Bendradarbiaujame su menininkais ir kūrėjais. Jų paveikslus paruošiame spaudai ir perkeliame ant tekstilės. Kadangi patys atliekame visą gamybą, kiekvienoje stadijoje kontroliuojame kokybę ir dėl to dienos šviesą išvysta tik nepriekaištingos kokybės produktai. Spausdiname ant aukštos kokybės, organinės medvilnės tekstilės, todėl pas mus įsigytas drabužis Jums tarnaus ilgiau. Taip visi kartu prisidėsime prie tvarumo, aplinkos tausojimo.

Mylime ne tik savo bendruomenę, bet ir aplinką, kurioje gyvename

Kad ir kokia graži būtų pirkinio pakuotė, namuose greitai pritrūktų vietos kartoninėms dėžėms laikyti. Dažnu atveju jos yra išmetamos. Mes radome būdą, kaip pakuotės nesunaikinti. Produktus pakuojame į daugkartinį, medvilninį maišelį, kuris vėliau puikiai pasitarnaus einant į parduotuvę pirkinių. Mes už tvarumą.

apie mus maiselis

Prenumeruok ir sužinok apie naujienas pirmas!