Julija Janus portretas 2 Julija Janus

Julija Janus

„Julia Janus“ per 10 metų tapo vienu ryškiausių mados projektų Lietuvoje. Kaip ir visi projektai, jis buvo baigtinis. Sustabdžiau jį dėl netvarios aplinkos. Norėjosi pergalvoti savo kūrybos modelį, atsižvelgiant į pokytį, kurį patiria visa mados industrija. Man labai padėjo pandemijos metai, kai mados vartojimas itin pakito, pagilindamas ir pagreitindamas vartojimo mažėjimo, sąmoningėjimo procesą.

Slapta Meilė

Kartą, labai seniai, Vilnių nustebino uždrausta ir nepakartojama meilės istorija. Dėl savo didybės ir dramatiškumo ji tapo visų laikų romantiškiausia Vilniaus legenda apie slaptą karališką meilę.
Netikėtai susitikę, Didysis Lietuvos Kunigaikštis Žygimantas Augustas ir gražuolė Barbora Radvilaitė, karštai pamilo vienas kitą. Dėl tuomet galiojusių papročių, jų meilės ryšys buvo neįmanomas. Pora slapta susituokė. Ilgai kovojęs už savo meilę, Žygimantas Augustas pasiekė, kad Barbora būtų pripažinta teisėta jo žmona ir karūnuota Lietuvos Didžiąja Kunigaikštiene ir Lenkijos Karaliene.
Šie marškinėliai yra prekės ženklo „Slapta meilė” dalis. Tai Julijos Janus ir įvairių kūrėjų bei gamintojų bendradarbiavimas. Atspaudai ant marškinėlių paremti karališkosios Vilniaus meilės istorijos faktais.

KREPSYSPERLAI Julija Janus
Julija Janus portretas Julija Janus

Išankstinis užsakymas

Mane labai džiugina naujas, tvaresnis išankstinio užsakymo verslo modelis. Visi produktai gaminami tik po užsakymo. Tai padeda išvengti produkcijos pertekliaus, sukaupto sandėliuose, perteklinio audinių įsigijimo, gamybos, sandėlių nuomos ir netvarių sąnaudų, nesveikai užkeltos pardavimo kainos