MENININKAI

Susipažinkite su mūsų menininkais ir kūrėjais, kurie nenustoja stebinti savo originaliais darbais ir sukuria magiją, kurios gabalėlį galite atsisiųsti ir į savo namus.

Julija Janus portretas 2 Menininkai

JULIJA JANUS

Julija Janus per 10 metų tapo vienu ryškiausių mados projektų Lietuvoje. „Kaip ir visi projektai, jis buvo baigtinis. Sustabdžiau jį dėl netvarios aplinkos. Norėjosi pergalvoti savo kūrybos modelį, atsižvelgiant į pokytį, kurį patiria visa mados industrija. Man labai padėjo pandemijos metai, kai mados vartojimas itin pakito, pagilindamas ir pagreitindamas vartojimo mažėjimo, sąmoningėjimo procesą.”

AUSTĖJA TUBUTYTĖ

Austėja yra moksleivė iš Lietuvos.
Ji menininkė iš prigimties. Jau nuo mažų dienų aplinkiniai ją vadino dailininke. Austėja piešia akrilu ant drobės, jai taip pat patinka piešti pieštuku bei tušinuku!

Austeja portretas Menininkai
jurgitapob Menininkai

JURGITA POBEREŽNYTĖ

Jurgita yra menininkė iš Lietuvos, gyvenanti Portugalijoje.
Dailininkė mėgaujasi aistra tapydama paveikslus ant drobės teptuku! Jurgitai patinka abstrakcionizmas, ji mėgaujasi piešdama absoliučiai laisvas ir neišsemiamas formas!

MEILĖ MASALSKAITĖ

Meilė Masalskaitė mėgsta piešti ‘fanart’ą’. Meilę įkvepia muzika, mėgstami filmų ir serialų personažai. Piešdama menininkė viską perteikia stilizuotu, savitu stiliumi.

Meile Menininkai
ruta Menininkai

RŪTA RADEVIČĖ

Kūryba yra neatsiejama Rūtos gyvenimo dalis nuo pat vaikystės. Baigusi reklamos dizaino studijas, išbandžiusi savo jėgas įvairiose kitose gyvenimo veiklose, pamažu menininkė vis daugiau ir daugiau įsitraukė į tapybą. Dažniausiai Rūta tapo akrilu ant drobės, mėgsta didesnio formato paveikslus, kurie puikiai papildo šiuolaikinius interjerus bei sukuria išskirtinį akcentą. Menininkės darbuose atsispindi platus jos kūrybos diapazonas – nuo abstrakcijų, gamtos elementų tapybos iki portretinių kompozicijų. Patinka drąsūs potėpiai, gilios spalvos, tikra emocija. Rūta drąsiai eksperimentuoja technikomis, spalvomis, skirtingais stiliais, savo darbams atiduodama daug vidinės energijos, kad jie būtų gyvi ir įtraukiantys.

SANDRA VALEVIČ

Sandros kūryba, tai gundantys objektai, drąsūs ir provokuojantys, bet kartu ir mįslingi bei jausmingi. Dažniausiai pagrindinis kūrybos objektas – moteris ir įvairios jos išraiškos formos bei būsenos. Ne tiek fizinės, kiek emocinės, kurias sunku apibūdinti ir paaiškinti. Ji mėgsta žaisti simboliais, kurie atskleidžia objektų dvasią ir priduoda intrigos bei paslaptingumo. Kartais tai pavyksta intuityviai, neplanuotai, kai jau nutapytame paveiksle galima atrasti simbolius ir įvairius ženklus. Tapydama Sandra niekada nežino, koks bus galutinis rezultatas ir visai jo neplanuoja. Jos manymu, tai tik įdomiau, nes jai tai savotiška pažintinė kelionė po neatrastą pasaulį – sielos ieškojimai: paslaptingos, jautrios, jausmingos, kartais agresyvios, netvarkingos, gundančios, stiprios, kūrybingos, beprotiškos. Gal tokia yra ir pati menininkė!?

sandrawibe Menininkai
jomante slezaite. 1 Menininkai

JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ-PAUKŠTĖ

Jomantė yra operos solistė, kuri netikėtai atrado tapybą savyje, o jos darbai tapo greitai pastebėti. Dar tik pradėjusi kurti Jomantė sugebėjo atrasti savitą tapybos stilių ir braižą, o jos kurtuose darbuose dominuoja akys arba moterų siluetai. Kūrėja nevengia iškraipytų žmogaus dalių, kurias atvaizduoja taip pamėgtame juodame paveikslų fone.

GEDIMINAS TUBUTIS

Gediminas yra ARTON įkūrėjas. Šioje veikloje didelę dalį savęs jis atiduoda kūrimui. Gedo sritis – grafinis dizainas. Kūrėjas piešia naudodamas įvairių kompiuterinių programų technikas. Kūryboje Gedas mėgsta naudoti simbolius, raides, linijas. Jo kūriniai provokuojantys mąstyti. Gedo moto: „Mano protas – mano ginklas. Mano mintys – mano kulkos”.

Gedas 1 Menininkai
Andrea photo Menininkai

ANDREA BRAUN

Andrea yra menininkė iš Vokietijos.
Piešti Andrea pradėjo tada, kai tik išmoko laikyti pieštuką rankose. Menininkė piešia pieštuku, akvarele. Piešimas menininkę lydi visą gyvenimą, tai yra jos aistra. Kalbėjimo dailininkei nepakanka, piešiniai yra jos žodžiai, jos bendravimo būdas. Piešdama Andrea neturi jokių apribojimų, tik iššūkius!

SKAISTĖ SEMENIKĖ

Skaistė Semenikė yra menininkė iš Lietuvos.
Skaistė yra sarkastiškoji menininkė, mėgstanti drąsų meną. Piešdama ji neturi jokių taisyklių, todėl nebijo eksperimentuoti. Dailininkė piešia akrilu ant drobės, ji mėgsta ryškias spalvas. Kiekvienas Skaistės nutapytas paveikslas turi temą ir istoriją. Menininkė džiaugiasi, kad žmonės turi gerą jumoro jausmą ir supranta jos paveikslų tematikas. Skaistės paveikslai patinka ne tik lietuviams, jos tapyba mėgaujasi ir Europos šalys bei Amerikos žemynas!

skaistesemenike Menininkai
KAROLISRUPKUS Menininkai

KAROLIS RUPKUS

Tai žmogus devyndarbis (iliustratorius, žurnalistas ir muzikantas) iš Lietuvos pajūrio Klaipėdos. Karolis savo iliustratoriaus talentą iš stalčiaus ištraukė prieš savo 30-ąjį gimtadienį, kuomet, kaip teigia pats menininkas, pajuto, jog jam dar trūksta savirealizacijos sričių. Per šiuos kelis aktyvaus piešimo metus jo darbai jau spėjo papuošti įvairių renginių reklamas, taip pat žinomų Lietuvos atlikėjų albumų viršelius. Karolio grafikos darbuose yra nemažai ironijos ir po ja užslėptų įvairių filosofinių žinučių, susijusių su mūsų kasdieniu gyvenimu ir šiuolaikinio pasaulio paradoksais. Kaip teigia pats menininkas, jis visada norėjo, jog jo darbai puoštų ne tik namų sienas, tačiau nugultų ir ant tekstilės. 

AIRĖ KVIKLYTĖ

Menininkė Airė Kviklytė kuria modernius paveikslus, abstrakcijas pagal kliento namų interjerą. Jei dera prie interjero, menininkė darbus dengia tikru, 24 karatų auksu arba sidabru. Airė mėgsta eksperimentuoti, todėl visi jos darbai yra labai skirtingi.

Aire Menininkai