arton

MENO GALERIJA
TAVO DRABUŽINĖJE

Meno kūriniais galima grožėtis ne tik pakabintais ant sienos. Apsižvalgyk ir rask mylimiausius menininkų darbus, kuriuos visada galėsi turėti su savimi!

Dabar, perkant už 60 € ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!

Raskite mylimiausią kūrinį savo drabužinėje

Mumis džiaugiasi jau daugiau kaip 5k klientų

Mes tikime savo idėja ir vertiname kiekvieną, kuris nusprendžia mumis pasitikėti. Kiekvienas nuoširdus Jūsų pasidalinimas apie produktus, leidžia mums augti, tobulėti ir tapti geriausia savo versija.

5/5

“Su tokiu meno kūriniu ir į darbą, ir į renginį. Ar tiesiog pasivaikščioti. Ir prie džinsų, ir prie sijono ar klasikinių kelnių. Ir žiemą, ir vėsesnę vasaros dieną. Kokybė puiki. Aptarnavimas nuostabus. Ir pristatymas greitas. Ačiū ARTON”

Lina

5/5

“Jau turiu ne vieną Jūsų prekę. Esu labai patenkinta. Tiek marškinėlių, tiek džemperių kokybė nuostabi. Gražūs paveikslai, pagyvinantys stilių. Puikus aptarnavimas. Siuntos visada maloniai kvepia. Ir dar – produktai supakuoti į daugkartinį medvilninį pirkinių maišelį. Tvarus prekinis ženklas. Nuostabu.”

Kristina

5/5

“Prekė nepriekaištingos kokybės. Supakuota dailiame daugkartiniame maišelyje, kuris dar ir nuostabiai kvepia. Apsirengus šį rūbą jaučiuosi išskirtinai, malonu žinoti, jog dėviu menininko tapytą paveikslą ant savęs. Menas nugalės pasaulį. Ačiū!”

Šarūnė

Apie naujienas ir karščiausius pasiūlymus
sužinokite pirmieji!

Bendradarbiaujame su menininkais, todėl į asortimentą mėgstame įtraukti naujų kūrinių. Nepraleisk progos ne tik pamatyti visas naujienas, bet ir gauti įvairius pasiūlymus! P.S. Įsigydami prekę su menininko kūriniu, tiesiogiai paremiate menininką 🙂

Prenumeruok ir sužinok apie naujienas pirmas!